AKWARIA

pasek

akwarium1Pracownia szkła Kryształ od początku swojej  działalności zajmuje się  produkcja oraz  sprzedażą: akwariów  gablot szklanych, terrariów . Oferowane produkty wykonujemy ze szkła float oraz optiwhite o grubości od 3 mm do 19 mm. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wykonujemy  akwaria w dowolnym wymiarze.

Nasze akwaria wykonane są z najlepszej jakości szkła. Wszystkie wykończone są estetycznie i precyzyjnie, dzięki czemu zapewniają nie tylko atrakcyjny wygląd, lecz również wysoką funkcjonalność. Akwaria typu Optiwhite, które Państwu proponujemy, wyróżniają się idealnie przezroczystym szkłem, które jest niemal niewidoczne. Dzięki temu możemy cieszyć oko naturalnymi barwami ryb i roślin, które się w nich znajdują.

 

Akwarium Float to akwarium wykonane ze specjalistycznego szkła wyróżniającego się przede wszystkim idealną gładkością, perfekcyjną przejrzystością i brakiem jakichkolwiek zniekształceń optycznych na swojej powierzchni. Szkło, mimo swojej bezbarwności, posiada na krawędziach odcień zielony, co jest wynikiem występowania w składzie szkła jonów żelaza. Na specjalne życzenie naszych Klientów możemy wykonać akwaria ze szkła mieszanego w  przedniej części znajdzie się szkło OPTIWHITE , natomiast pozostała część akwarium zostanie wykonana ze szkła FLOAT.
Przykładowe realizacje

pasek