DRZWI SZKLANE

pasek

drzwi6DRZWI SZKLANE

Drzwi szklane to jedne z najmodniejszych skrzydeł we współczesnych trendach wnętrzarskich. Szkło odzyskało swoją aranżacyjną pozycję, wracając do naszych domów i mieszkań w wielkim stylu. Nie jest to już szkło, które pamiętamy z lat 80-tych czy 90-tych, kiedy drzwi szklane były jednymi z najniebezpieczniejszych. Dziś są one prawdziwym atutem we wnętrzu, stanowiąc niebanalne rozwiązanie, które jest nie tylko efektowne, ale i bezpieczne. Skrzydła szklane  produkowane są z 8-milimetrowego szkła hartowanego, które jest 7-krotnie bardziej odporne na stłuczenie niż tradycyjne szkło. Dodatkowo, nawet w przypadku rozbicia, rozpada się na drobne części o bezpiecznych, zaokrąglonych krawędziach. Można je więc bez obaw montować nawet w mieszkaniach czy domach, w których są małe dzieci. Wybór drzwi szklanych jest dziś ogromny – od skrzydeł utrzymanych w minimalistycznym stylu, po bogato zdobione, w geometryczne wzory czy kwiatowe ornamenty. Pracownia Szkła Kryształ oferuje swoim Klientom drzwi  o różnym stopniu przezroczystości i unikatowym wzornictwie – zdobienia wykonywane są metodą sitodruku oraz graweru. W zależności od wyboru szyby można uzyskać różne efekty w pomieszczeniu. Bardziej przejrzyste szyby sprawią, że wnętrze będzie oddzielone, ale nie wydzielone całkowicie – szyba zdradzi nieco jego charakter, ale też odpowiednio doświetli i powiększy przestrzenie. Szyby mleczne będą zaś spełniać rolę tradycyjnych drzwi – w pełni oddzielą pomieszczenie, zapewniając poczucie intymności. To sprawia, że drzwi szklane dobrze sprawdzają się nawet w łazienkach. Doświetlają pomieszczenie, a ich dodatkowym atutem jest odporność na wilgoć, z którą w łazience będą stykać się szczególnie często. Drzwi szklane to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala stworzyć nietypową, nowoczesną aranżację, a przy tym produkt, który jakościowo spełnia najwyższe standardy.

Przykładowe realizacje


wiecej

pasek

drzwiszklaneprze3DRZWI SZKLANE PRZESUWNE

Pracownia Szkła Kryształ oferuje Państwu niezwykle atrakcyjne drzwi szklane przesuwne. Wyróżniają się one przepiękną estetyką oraz niezwykłą funkcjonalnością. Staną się ozdobą każdego wnętrza, podkreślając jego charakter i indywidualny styl.

Oferujemy drzwi szklane przesuwne w trzech zasadniczych systemach: Standard, Rurowy oraz Prestige. Niezależnie jednak od typu, są one niezwykle funkcjonalne. Wygodny i cichy system jezdny jest odpowiednio zamaskowany i pracuje niemal niezauważalnie. Same drzwi są bardzo bezpieczne, wykonane ze szkła hartowanego. Oczywiście wszystkie modele przygotujemy na konkretny, podany przez Klienta wymiar. Zapewniamy również profesjonalny montaż. Aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów oferowane przez nas drzwi mogą  zawierać niepowtarzalną grafikę wybraną z dostępnych wzorów lub dostarczoną przez klienta.

Przykładowe realizacje:


wiecej

pasek