PANELE SZKLANE

pasek

28059505_1967381213529208_4836802086873563633_nPracownia Szkła KRYSZTAŁ oferuje Państwu całkiem nowe możliwości w aranżacji wnętrz. Znany i sprawdzony szlachetny materiał, taki jak szkło, nabiera indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Dzięki naszym produktom, piękniejsze stają się zarówno przytulne wnętrza domowe, jak i miejsca użyteczności publicznej. Na życzenie klienta, wszelkie rodzaje szkła, wycinane są na wymiar i mogą też posiadać indywidualne otwory na gniazdka elektryczne, czy też armaturę łazienkową.

W naszej ofercie znajdą Państwo panele szklane z różnego rodzaju szkła: szkło lacobel zwykłe lub hartowane, szkło float z grafiką zwykłe lub hartowane oraz szkło optiwithe z grafiką zwykłe lub hartowane.

Oferujemy szkło Float oraz Optiwhite o grubości od 4 do 19 mm. Pracownicy naszej firmy, dojeżdżają do klienta i świadczą kompleksowe usługi począwszy od pomiaru, projektu(wizualizacji) docięcia, szlifowania krawędzi,wiercenia otworów, hartowania, nadruku wybranej grafiki na szkle po transport i sam montaż.pasek

lacobelSZKŁO LACOBEL

Modne i wyjątkowo funkcjonalne szkło dekoracyjne lacobel po stronie struktury nośnej pokryte jest warstwą lakieru. Nadaje to temu tworzywu niebanalnego wyglądu, ale i znacząco podnosi jego wytrzymałość mechaniczną. Panele szklane są dziś powszechnie stosowane. Można wykorzystać je do wykańczania ścian na dowolnej powierzchni w kuchni, łazience, także w biurze czy nowocześnie urządzonym salonie. Materiał doskonale sprawdzi się także jako wykończenie drzwi przesuwnych w garderobach, frontów meblowych, blatów

Przykładowe realizacje z zastosowaniem szkła lacobel.


wiecejpasek

graf1

GRAFIKA NA SZKLE 

Zdjęcie na szkle daje połysk i wrażenie głębi. Jest to bardzo ciekawy efekt dekoracyjny, który nabiera indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru, dzięki pięknym grafikom, które możecie Państwo wybrać w łatwy i szybki sposób spośród 30 milionów dostępnych zdjęć, jak również wykorzystać własne pamiątkowe zdjęcia. Grafika na szkle jest doskonałą dekoracją ścian w salonie, łazience, kuchni, sypialni, biurze, restauracji itp. Mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent w formie szklanego obrazu. Fotograficzna jakość druku UV zadowoli najbardziej wymagających amatorów doznań wizualnych. Posiadamy drukarkę wielkoformatową o możliwości zadruku powierzchni 3200 x 1700. Zapraszamy do współpracy firmy meblarskie, szklarskie, reklamowe, drukarskie, architektów, projektantów wnętrz oraz klientów idywidualnych.

PRACOWNIA SZKŁA KRYSZTAŁ produkuje i wykonuje szklane statuetki z nadrukiem.
Poniżej wykonane przez nas podziękowanie ze szkła OPTIWHITE o grubości 8mm z oszlifowanymi i polerowanymi krawędziami oraz szklany obraz w oprawie drewnianej na szkle hartowanym optiwhite o grubości 4mm z nadrukiem zaprojektowanej przez nas grafiki.

Przykładowe realizacje z zastosowaniem grafiki na szkle.


wiecejpasek